Kilka słów o nas

Naszym klientom dostarczamy wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości.

CMT Soft dostarcza swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania informatyczne w obszarze technologii mobilnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji aplikacji mobilnych oraz stron internetowych dostosowanych do wymagań urządzeń mobilnych. Zajmujemy się również technologiami związanymi z mobilnością m.in. kodami QR.

W naszej pracy zawsze koncentrujemy się na potrzebach i celach biznesowych klientów. Dzielimy się naszym doświadczeniem, czasem odradzamy pewne rozwiązania. Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za realizację powierzonego nam zadania, ale również biznes klienta. Chcemy by nasza współpraca miała charakter "win-win".

Jak pracujemy?

Z naszymi klientami pracujemy zgodnie ze standardami autorskiej metodologii EPTIS, gwarantującej najwyższą jakość obsługi na każdym etapie realizacji projektu. Na każdym etapie realizacji mamy zdefiniowane zadania, które musimy wykonać by lepiej zrozumieć, a następnie zrealizować projekt najwyższej klasy.

POZNAJEMY POTRZEBY (expectations/needs)

Chcemy poznać Twoje potrzeby. Dostarczane przez nas rozwiązania traktujemy jak strój, który musimy dokładnie dopasować do jego przyszłego właściciela. Dlatego na siłę nie będziemy starali się przekonać Ciebie i Twojej firmy, że każdy oferowany na rynku produkt powinien być Wasz.

OPRACOWUJEMY KONCEPCJE (project)

Nasz zespół preferuje rozwiązania, które dokładnie odpowiadają potrzebom naszego partnera. Nasze rozwiązania tworzone są z myślą o naszym kliencie. Dlatego przygotowujemy prototyp rozwiązania, który wspólnie modyfikujemy i dostosowujemy do oczekiwań.

PROGRAMUJEMY (programming/ diagnosis)

To zadanie dla naszych najlepszych inżynierów. To właśnie w ich rękach pozostaje przygotowanie rozwiązania na które oczekujesz.

TESTUJEMY (test)

Przed wdrożeniem naszego rozwiązania poddajemy je dokładnym testom. Każdy z naszych produktów poddawany jest badaniom, a jako firma wystawiamy certyfikat jakości na nasz produkt.

WDRAŻAMY (Implementation)

To najważniejszy etap naszej pracy. Gotowe rozwiązanie udostępniamy tym, którzy będą cieszyć się z jego funkcjonalności.

WSPIERAMY (support)

Nasz produkt świadczy o naszej firmie. Dlatego przez cały okres współpracy udzielamy pełnego wsparcia technicznego.