Pracuj z nami

Chcemy pracować tylko z najlepszymi by tworzyć rzeczy wyjątkowe.

Rozwój CMT Soft Sp. z o.o. możliwy jest dzięki kompetencjom i zaangażowaniu swoich pracowników. Każdemu z nich zapewniamy możliwość awansu i planowania indywidualnej ścieżki kariery w zależności od umiejętności, zainteresowań i preferencji.

Współpracujemy nie tylko z najlepszymi specjalistami, ale także kreujemy kariery młodych osób z dużym potencjałem zawodowym, stale zachęcając do podnoszenia swoich kwalifikacji. To właśnie ludzie stanowią wartość naszej firmy.

Aktualne oferty

Menedżer ds. Kluczowych Klientów (sektor IT)

Do najważniejszych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: realizacja założonych planów sprzedażowych w sektorze IT, bieżąca obsługa przydzielonego portfela aktualnych klientów, pozyskiwanie nowych klientów, badanie potrzeb klientów i pozyskiwanie informacji gospodarczych, udział w negocjacjach umów (docelowo samodzielne ich prowadzenie), monitorowanie rynku oraz współtworzenie strategii sprzedaży dla obsługiwanego sektora.

Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego, minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży IT, znajomości rynku IT, rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych, bardzo dobrej  znajomości technik sprzedaży, samodzielności i właściwej organizacji czasu pracy, umiejetności pracy w zespole, odporności na stres, prawa jazdy kat. B.

Inżynier oprogramowania aplikacji mobilnych

Od kandydatów oczekujemy: znajomości i doświadczenia w tworzeniu oprogramowania na jedną z platform: iOS/iPhone, Android, Windows Phone, J2ME oraz dodatkowo dobrej znajomości i doświadczenia w programowaniu w języku Java i/lub ObjectiveC (certyfikaty, przykłady aplikacji w marketach mobilnych, portfolio zrealizowanych projektów mile widziane) Umiejętności łatwego przyswajania nowej wiedzy i technologii, znajomości i umiejętności codziennego użytkowania systemów kontroli wersji i zarządzania projektami, znajomości i doświadczenia w posługiwaniu się językiem UML, stosowania wzorców projektowych oraz innych dobrych praktyk inżynierii oprogramowania.